Хелловін у Сорокотязькому НВО

З нагоди таємничого свята Хелловін у Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбувся рід цікавих заходів. Учні із задоволенням взяли участь у конкурсі «Гардероб мумії», повправлялися у нанесенні аквагриму та продемонстрували оригінальні маскарадні костюми.  

Читати далі…


Проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек в Пилипчанському НВК

             Під час проведення Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек  в Пилипчанському НВК були проведені масові заходи, що задовольняли інформаційні потреби читачів та розширювали їх пізнавальні інтереси: виставка книг «Письменники та книги ювіляри року », віртуальна подорож бібліотеками світу,  бібліотечний урок  «Словник – помічник у навчанні», тематична екскурсія в сільський будинок культури «Герої не вмирають», екскурсія  в […]

Читати далі…


Всеукраїнський місячник у Терезинському НВО

   1 жовтня 2019 року шкільна бібліотека Терезинського НВО  розпочала Всеукраїнський  місячник  шкільних  бібліотек   бук кросингом “Передай книжку другу”. Це новинка, яка зацікавила користувачів.  Книгообіг  однієї  книги  за  місяць  досягнув  11 разів. Для початківців проводилися голосні читки, турнір книголюбів, різноманітні конкурси. для  старшокласників  стали  популярними  бібліошопінги, флешмоби, дискусії.

Читати далі…


Декада безпечного довкілля.

Сьогодні ми все частіше чуємо слова «екологія», «забруднення довкілля» тощо. Ми вже стали звикати до цих слів і продовжуємо свою бездіяльність. У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити все для того, щоб використати останній шанс і допомогти рідній природі. З цією метою у ЗЗСО району з 15.10 по 25.10.2019  було проведено Декаду […]

Читати далі…


В дитячому садку «Віночок» проведено свято осені.

Уже традиційно в осінні дні в дитячому садку «Віночок» проведено свято осені. На захід до дітей завітала осінь – господиня, казкові герої. Малеча співала пісень, декламували вірші, радували гостей запальними танцями.

Читати далі…


«Осінній квест» у Сорокотязькому НВО

За ініціативи лідерів шкільного самоврядування Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» у закладів був проведений захоплюючий «Осінній квест». В ході цікавого змагання діти пригадали, які овочі та фрукти дозрівають восени та які страви з них готують, обговорили особливості прибирання опалого листя, а також розгадали багато загадок про красуню-осінь. Завершився захід чудовим пікніком на […]

Читати далі…


Акція «Пригости смачненьким воїна АТО»

Педагоги Скребишівського НВО, лідери учнівського самоврядування разом з волонтером К.  Климчуком  25 жовтня організували поїздку учнів до Білоцерківського військового госпіталю. Школярі передали пораненим  українським воїнам печиво, цукерки, фрукти, різні домашні смаколики, які були зібрані в школі під час акції «Пригости смачненьким воїна АТО».

Читати далі…


День Захисника України у Сорокотязькому НВО

До Дня Захисника України у Сорокотязькому НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» відбулось багато цікавих та пізнавальних заходів. Учні дізнались нові факти про історію українського козацтва та Збройних сил України.  Діти з задоволенням взяли участь у конкурсах, вікторинах та привітали Захисників України з цим чудовим святом.

Читати далі…


Наша воля, наша слава не вмре, не загине

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України.  З нагоди цього дня у Скребишівському будинку культури провели святковий концерт. Жителі громади  зібралися, щоб вшанувати тих, хто  служить своїй Батьківщині, боронить віру, гідність та звичаї всього українського народу. […]

Читати далі…


Всеукраїнський день дошкілля у Сорокотязькому НВО

З нагоди Всеукраїнського дня дошкілля вихованці дитячого садка «Колобочок» Сорокотязького НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» вирушили у подорож незабутньою «Країною дитинства».  Діти стали учасниками цікавих конкурсів, мали змогу відчути себе справжніми артистами та дізнались багато нового.

Читати далі…