Семінар для директорів закладів дошкільної освіти

7 лютого 2018 року в  закладі дошкільної освіти «Сніжинка» Фурсівської ОТГ відбувся районний семінар  директорів закладів дошкільної освіти району «Сучасні вимоги до організації освітнього процесу».

Учасники семінару переглянули  заняття  в молодшій групі (вихователь Герасименко О.Ф.)   та в старшій групі (вихователь Яковенко Л.В.).  Під час  занять  були використанні різноманітні методи і прийоми для активізації дітей. Для кожної вікової категорії вихователі підібрали цікаві та змістовні завдання, враховуючи індивідуальні можливості, інтереси дітей. На заняттях  активну участь брали   помічники вихователя.  Дітям було комфортно і цікаво.

Теоретичну частину семінару з питання «Психолого-педагогічні умови освітньо-виховного процесу у ДНЗ»  розпочала методист ІМЦ Бойко Л.Я.  Вона розповіла про компетентний  підхід до організації  освітнього процесу та про сучасні вимоги до його проведення.  Любов Яківна  підкреслила, що кожен працівник дошкільного закладу має бути творчою та винахідливою людиною, яка насамперед бачить перед собою особистість, прагне максимально допомогти у розвитку та самореалізації дитини.

З метою  підвищення рівня  компетентності   педагогів ДНЗ в питанні проектування педагогічного процесу  на основі інтегрованої особистісно  орієнтованої технології був проведений  майстер-клас  та педагогічний ринг ( Швець І.І., Пархоменко Т.О. ) Учасники семінару відзначили високий організаційний та методичний рівень його проведення, ефективні  нетрадиційні та інтерактивні форми роботи.