Лінійка підняття прапора

5 лютого 2018 року в підтримку Олімпійської збірної команди на XXІІІ зимовій олімпіаді (двадцять треті зимові Олімпійські ігри, які відбудуться з 9 по 25 лютого 2018 року у місті Пхьончхані (Південна Корея))проведено святкову лінійку за участю учнів та вчителів Трушківської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Історію олімпійського руху розповів учитель фізкультури Троценко В.Г. , а також в яких видах спорту будуть боротися за медалі наші спортсмени. Проведення змагань з 15 зимових видів спорту було оголошено в рамках зимових Олімпійських ігор 2018 року. Вісім видів належать до льодових: бобслейсанний спортскелетонхокей з шайбоюфігурне катання, ковзанярський спортшорт-трек і керлінг, а решту лижні змагання: гірськолижний спортсноубордингфристайл,біатлонлижні перегонистрибки з трампліна та лижне двоборство.

Юні олімпійці школи шлють вітання і бажають як найкраще виступити нашим спортсменам на Олімпіаді 2018 року та здобути медалі.

Кращі спортсмени нашої школи взяли участь у церемонії підняття державного прапора та прапора Національного Олімпійського комітету на стадіоні об’єднаної громади с. Фурси. На цій церемонії були визначені кращі спортсмени громади серед них наші одинадцятикласники Романенко Ярослав та Ковтун Артем чемпіони району з легкої атлетики.