Відбулося відкриття І зміни навчально-тренувального зборів «Країна вільного духу» та тематичної зміни для лідерів учнівського самоврядування

19 червня у с.Трушки на базі дитячого оздоровчого закладу «Дружба» відбулося відкриття І зміни навчально-тренувального зборів «Країна вільного духу» та тематичної зміни для лідерів учнівського самоврядування «Твоя ініціатива – твоє майбутнє».

Метою навчально-тренувальних зборів, в яких беруть участь 60 учнів ЗНЗ району, є виховання національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Під час тематичної зміни, в якій беруть участь 61 лідер учнівського самоврядування, вихованці будуть не лише відпочивати, а й набуватимуть нових знань, які стануть їм у нагоді під час роботи районної ради лідерів, складатимуть проекти на наступний навчальний рік, та найголовніше, змістовно проводитимуть кожну годину.

На відкритті тематичної зміни «Твоя ініціатива – твоє майбутнє», навчально-тренувальних зборів «Країна вільного духу» та їх учасників привітали перший заступник голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук, в.о. начальника відділу освіти Вікторія Бабенко та директор ДОЗ «Дружба» Олена Кісіна. Вони побажали учасникам позитивних емоцій, яскравих вражень та гарного літнього відпочинку.

 

 


Залишити відповідь