Творча обдарованість – 2018

ХХІ століття – це століття визнання України як рівноправного партнера серед держав Європи.  Наша Україна – це велика країна, в якій живуть і навчаються  приблизно 4 млн. дітей.  Білоцерківська  земля – це розмаїття талантів, сповнене високих устремлінь у прийдешнє. Приємно бачити, що  кожного року  Білоцерківщина повниться молодими обдаруваннями. Це майбутнє нашої країни, її надія, її гордість.

11 травня в приміщенні Білоцерківської райдержадміністрації відбувся районний захід «Творча обдарованість – 2018». На цьому святі вшановували та нагороджували учнів, які гідно представляють нашу Білоцерківщину на районних, обласних, Всеукраїнських предметних олімпіадах, беруть участь та перемагають у конкурсах, змаганнях, дітей, які є гордістю своїх шкіл –  обдарованих, талановитих особистостей!

Дипломи, подяки та подарунки дітям вручали в.о. голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, заступник  Фурсівського сільського голови Катерина Кравцова та завідувач інформаційно-методичного центру відділу освіти Білоцерківської РДА Лілія Радченко.

Наша гордість:

Шарко Яна, учениця 5 класу опорного навчального закладу  Шкарівської загальноосвітньої   школи   І- ІІІ ступенів.

Мудра Катерина, учениця 8 класу Трушківської школи.

Лященко Марія, учениця 10 класу  Острійківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Мішустіна Валерія, учениця 10  класу, опорного навчального закладу  Шкарівської  загальноосвітньої школи   І- ІІІ ступеня.

Хамаза Євгенія,  учениця 11  класу, опорного навчального закладу  Шкарівської  загальноосвітньої школи   І- ІІІ ступеня.

Гриневич Катерина, учениця 11 класу Макіївського НВО.

Киришун Дмитрій, учень 11 класу  Озернянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

 Пістоляк Маргарита,  учениця 4  класу, опорного навчального закладу Шкарівської  загальноосвітньої школи   І- ІІІ ступеня.

 Шурдук Андрій,  учень 4  класу,  Озернянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

  Коцюба Вікторія, учениця 4 класу, Поправського НВО.

  Василенко Софія, учениця 3 класу Макіївського НВО.

  Говорун Анна, учениця 7 класу Макіївського НВО.

  Буткевич Анастасія, учениця 6 класу Дроздівської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

  Кириленко Ольга, учениця 7 класу Чупирянського НВО.

Ревть Вікторія, учениця 9  класу, опорного навчального закладу  Шкарівської  загальноосвітньої школи   І- ІІІ ступеня.

Сергієнко Юлія, учениця 9  класу, опорного навчального закладу Шкарівської  загальноосвітньої школи   І- ІІІ ступеня.

Приходько Каріна, учениця 8 класу  Острійківської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Щербина Євгеній, учень 11 класу  Острійківської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Голуб Анастасія, учениця 11 класу  Розаліївського НВО.

Слупіцький Ілля, учень 9 класу  Потіївського НВО.

Кабачій Світлана, учениця 9 класу  Піщанського НВО.

Федорченко Єгор,   учень 10  класу Терезинського НВО.

Жадан Олександр,  учень 10  класу Терезинського НВО.

Бута Іннаучениця 10  класу Терезинського НВО.

Лук’яненко Юлія , учениця 6 класу Трушківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Лук’яненко Альона,  учениця 8 класу Трушківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Мазур Артур,  учень 4  класу  Пищиківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня

Приймак Софія, учениця 6 класу Пищиківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Якимчук Дарина, учениця 9 класу Пищиківської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Юрченко Ірина, учениця 10 класу  Озернянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Жуковська Крістіна учениця 11 Озернянської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня..

Гайдук Руслана , учениця 7 класу Терезинського  НВО.

Висіцька Вікторія, учениця 5 класу Дроздівської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Шевченко Богдан, учень 10 класу  Дроздівської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступеня.

Юрченко Крістіна, учениця  6 класу Яблунівського  НВК.