Засідання з теми«Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти»

16.05.2018 року на базі ОНЗ Шкарівської  ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання з теми : «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти». Вчителі початкових класів та заступники директорів з навчальної роботи  знайомились з досвідом роботи  вчителя початкових класів Шкарівської ЗОШ І-ІІІст. Богінської Ірини Олександрівни, яка працювала за експериментальною  програмою Нової української школи. Ірина Олександрівна познайомила всіх присутніх з  Державним стандартом  початкової школи, навчальними планами, календарнимипланами, розповіла як складати конспект уроку, розклад уроків та   вести  журнал. З особливостями

організації роботи в Новій школі  повідомила вчитель  початкових класів  Шкарівської ЗОШ І-ІІІст. Морська Дар’я Сергіївна.

Учасники засідання обговорили  питання  про нові підручники для 1 класу Нової української школи  та відповідність їх програмам.

На кінець засідання були підведені підсумки роботи та вироблені методичні рекомендації.

Щиро дякуємо всім педагогам і керівникам закладу ОНЗ Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст. за  теплий прийом та організацію методичного заходу.