Звіт про роботу пришкільного англомовного табору «RAINBOW»

Пришкільний англомовний табір при Пилипчанському навчально-виховному комплексі діяв в одну зміну з денним перебуванням з 01 по 16 червня. У таборі відпочивало 20 учнів. Робота англомовного табору в першу чергу полягала в тому, щоб розширити світогляд, покращити знання учнів з англійської мови, формувати культуру іншомовного спілкування. Кожен день табірної зміни розпочинається зустріччю дітей із вихователями на ранковій лінійці, де начальник табору оголошував план роботи на день.

Лінійка продовжувалася цікавою ранковою розминкою англійською мовою. Перед проведенням екскурсій, рухливих ігор проводилися інструктажі з техніки безпеки.

Особливу увагу приділялося розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, парні та групові форми роботи, які збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння.

В англомовному таборі панувала дружня атмосфера, діти охоче відвідували його щодня. Кожного дня з учнями проводилися заняття англійською мовою, основною метою яких було формування комунікативної компетенції.

Перегляди фільмів, проектні роботи, конкурси займали особливе місце. Учні набували досвіду спілкування, яке передбачає не лише мовлення, а й міміку та жести. З допомогою цікавих занять діти проявили свої знання про Великобританію та її складові частини, географію, природу, а також спілкувалися між собою на різну тематику. Учні активно брали участь у різних іграх, а саме: «Thewolfandtherabbits», «Whoam I?», «Associations».

Учасники табору мали змогу відправитися у віртуальну подорож англомовними країнами: Великобританією, США, Канадою, Австралією, Новою Зеландією. Учні знайомилися зі столицями Англії, Шотландії, Уельсу, Ірландії, дізналися про звичаї та культуру цих країн. Для закріплення отриманої інформації учні виконували завдання вікторини, вивчали пісні, створювали проекти про одну з англомовних країн.

Наприкінці табірної зміни найактивніші учасники були нагороджені призами та солодощами. Загалом, усі учасники англомовного табору отримали море емоцій та задоволення.