Випускний бал у Глушківській школі

15 червня 2018 року на затишному подвір’ї Глушківської  школи  зібралося дуже багато людей: учні школи, вчител, батьки і рідні школярів, а також  чимало гостей. Святково прикрашений вхід до школи сьогодні одночасно є і урочистою сценою, адже подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір  у цьому навчальному закладі для  цьогорічних випускників Глушківської  школи,  стає  часом з якого розпочався відлік   їх дорослого життя. До цього на протязі 9 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

І ось з приміщення школи починають виходити випускники 2018 року. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

 

А сценарій  святкового заходу продовжується. Випускникам, директор школи – Кацалап Ніна Петрівна вручає свідоцтва про отримання  освіти за курс основної школи. А далі лунають щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків.  Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, у ритмах вальсу випускники, їх батьки…

Шкільне свято випускного вечора в Глушківській ЗОШ  було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.