Першість Білоцерківського району з футболу серед школярів – фінішувала!

4 жовтня  відбулася першість Білоцерківського району з футболу серед  закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, яка проводилася на стадіоні «Колос» в с.Шкарівка.

На параді відкриття змагань президент ФК «Граніт» Сергій Коваленко та директор Білоцерківської районної ДЮСШ побажали юним футболістам гарної гри та нових перемог.

Змагання проходили в наполегливій та цілеспрямованій грі.  Головним суддею змагань призначений тренер-викладач Білоцерківської районної ДЮСШ Артем Юрковський.

За третє місце змагалися команда Терезинського НВО (вчитель Максим Багмет, директор Людмила Іванюсь) та Потіївського НВО, з рахунком 0:1 бронзові нагороди здобула команда Потіївського НВО підготував команду вчитель Андрій Сулима. У захоплюючому фіналі зустрілися команди Шкарівської ЗОШ та  команда Дроздівської ЗОШ. В нелегкій, безкомпромісній грі з рахунком 1:0 друге місце зайняла – команда Дроздівської ЗОШ (вчитель Станіслав Тулуман, директор Лідія Бодрик), а чемпіонами першості Білоцерківського району сезону 2018-2019н.р. стали футболісти Шкарівської ЗОШ (вчитель Ольга Чорна, директор Олег Крутаков).

Команда переможець та команди призери змагань були медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА. Також грамотами були відзначені кращі футболісти в номінаціях:

  • кращий бомбардир першості учень Шкарівської ЗОШ – Богдан Ковальчук,
  • кращий захисник першості учень Дроздівської ЗОШ – Єгор Тітаренко,
  • кращий гравець першості учень Шкарівської ЗОШ – Артур Цалай,
  • кращий воротар першості учень Потіївського НВО – Степан Кречківський.