Всеукраїнський день бібліотек в опорному навчальному закладі Шкарівська ЗОШ

Всеукраїнський день бібліотек відзначається  в Україні щорічно 30 вересня.
Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань.
Всеукраїнський день бібліотек встановлений в Україні, «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 р. № 471/98.
У цей день в нашому шкільному бібліотечно –інформаційному центрі відбулося свято «Цей дивосвіт – бібліотека».

Учні 4-Б класу показали сценку «Казка про книжку» для 1-Б класу, в якій пояснюється чому треба любити і берегти книжки. Діти дізналися, що таке бібліотека, пограли в гру «З якої казки герой?», розгадували загадки, читали прислів’я, ознайомилися з правилами користування бібліотекою.

Учні 3 класу написали твір на тему : «Для чого потрібна бібліотека».

Учні 6 класу створили відеоролик про сучасні бібліотеки, показали, які є плюси і  мінуси.

Учні 7 класу намалювали плакат до цього дня «Бібліотека – це модно».

Старшокласники провели акцію «Читаємо і спілкуємось у бібліотеці», а також вони провели опитування вчителів та учнів школи і дізналися їхні уподобання.

Були організовані книжкові виставки : «Книжки-ювіляри», «100 років від дня народження Сухомлинського Василя Олександровича», «Шануємо старість!», «Чарівна осінь».