Засідання педагогічної студії учителів – словесників «Акварелі слова»

31.10. 2018 в ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст . відбулося засідання педагогічної студії учителів-словесників «Акварелі слова» Учасників методичного заходу  гостинно зустрів директор навчального закладу  Онопрієнко Юрій Васильович, який презентував  навчальний заклад та проекти, над якими працює колектив школи.

У теоретично-інформаційній частині  засідання учасники обговорили законопроект №5670-д «Про функціонування української мови як державної», отримали вичерпну інформацію щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, та мовно-літературних конкурсів. У практичній частині учителями ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Янюк Т.М., Цимбал Т.А. Вигівською Н.М. було  педагогічний  майстер-клас з теми: Креативна освіта. Використання новітніх технологій креативної освіти на уроках української мови та літератури., зарубіжної літератури. Традиційні та інноваційні підходи у вихованні креативної інтелектуальної особистості на уроках словесності.»     У сучасних умовах, щоб зацікавити учня, необхідно використовувати нові, інтенсивні методи і форми передачі знань, застосовувати новітні освітні технології, які направлені на розвиток індивідуальних нахилів і творчих здібностей учнів, практичного їх використання, набуття життєво необхідних загально трудових компетенцій, формування пізнавальної самостійної діяльності. Учителі сіли за шкільні парти і відчули, як не просто бути сучасними учнями і як важливо, щоб уроки були змістовними , нестандартними і цікавими.       Під час проведення  майстер-класу  панувала доброзичлива атмосфера і дружня співпраця всіх вчителів.

Учасники педагогічної студії «Акварелі слова» щиро дякують педагогічному колективу Озернянської ЗОШ І-ІІІ ступенів за проведений на високому професійному рівні методичний захід і  гостинність.