НОВИНИ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

24 листопада в легкоатлетичному манежі м. Бровари відбувся Чемпіонат Київської області з легкої атлетики серед ДЮСШ (юнаки та дівчата 2002 р.н. та молодші).

Вихованка Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Руслана Гайдук була виборола бронзову медаль змагань з бігу на 800м, Тренує спортсменку Ніна Оскерко, яка працює на базі Терезинського НВО                     І-ІІІ ст.    Бажаємо тренеру та її вихованці міцного здоров я, нових успішних стартів.

НОВА ЗІРОЧКА ДЗЮДО ЗАСЯЯЛА

17 листопада в м. Васильків відбувся Відкритий  Чемпіонат Київської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н.

Вихованка  Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Тищенко Аліна виборола бронзову медаль чемпіонату в ваговій категорії 36 кг Аліна почала займатися дзюдо тільки в цьому навчальному році і вже показала своє перше досягнення. Тренує майбутню зірку тренер-викладач ДЮСШ Віктор Горчинский, який працює на базі ОНЗ Озернянської ЗОШ І-ІІІст.

ПЕРШІ ДОСЯГНЕННЯ ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ

На базі Озернянської ЗОШ  23 листопада відбулися змагання серед школярів   1-2 класів “Футбольні надії Київщини”. На урочистому відкритті  змагань юних футболістів привітала директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької школи Ганна Іванівна Яценко, заступник директора Озернянської ЗОШ  Галина Миколаївна Янишевська, головний суддя змагань Віктор Леонідович Горчинський.

Серед учнів 1-2 класів у наполегливій боротьбі перше місце виборола команда Терезинського НВО (вчитель Багмет М.О. він же тренер команди).

На другому місці команда Озернянської ЗОШ  (вчитель Горчинський В.Л., тренер Кривий В.О.)  Команда Шкарівської ЗОШ виборола  третє місце (вчитель Чорна О.А., тренер Юрловський А.В.), четверте місце посіла команда Дроздівської ЗОШ  (вчитель Тулуман С.В. він же тренер команди).
Грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА серед юних спортсменів
1-2класів були відзначені:
– кращий гравець фестивалю шкільного футболу Богдан Голуб, учень ОНЗ Озернянська ЗОШ;

– кращим бомбардиром було визначено Тимура Бабаєва, учня Терезинського НВО.

– кращим захисником став Матвій Никоненко, учень ОНЗ Шкарівська ЗОШ;

– кращим воротарем був Назар Петрашевський, учень Терезинського НВО;

– кращим нападником визначено Захара Клочко, учня Озернянської ЗОШ.

16 листопада в спортивному залі  на базі ОНЗ Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся фінал районного фестивалю шкільного міні-футболу «Футбольні надії Київщини» серед учнів 3-4 класів.

В двобої за перше місце перемогу отримала команда юних футболістів Терезинського НВО І-ІІІ ст. Вчитель фізичної культури Максим Багмет, який також працює тренером-викладачем ДЮСШ. Срібні медалі здобули футболісти ОНЗ Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель фізичної культури Леонід Горчинський, тренер-викладач ДЮСШ Валентин Кривий. Бронзові призери змагань учні Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель фізкультури і тренер-викладач ДЮСШ Станіслав Тулуман. Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

Визначені найкращі футболісти в номінаціях:

• кращий бомбардир Велетнюк Матвій (Терезинське НВО І-ІІІ ст.);
  • кращим воротарем признаний Сергеєв Іларіон (ОНЗ Озернянська                 ЗОШ І-ІІІ ст.);
  • кращий нападником був Коцюра Олег (Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст.).;
  • кращий захисник Пасецький Владислав (Терезинське НВО І-ІІІ ст.);
  • кращий гравець Никоненко Матвій (ОНЗ Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Зростайте і сяйте юні зірочки, бажаємо успіхів і перемог вам і вашим наставникам.