Засідання педагогічної студії « Компетентнісно орієнтоване навчання молодших школярів»

        31 січня 2019 року на базі Маловільшанської  ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбулося    засідання педагогічної студії   « Компетентнісно орієнтоване навчання молодших школярів» з теми «Використання сучасних  освітніх технологій в освітньому  процесі початкової школи» (керівник Шабельна Жанна Вікторівна). У засіданні взяли  участь 25 учасників із 19 закладів. Директор закладу  Ірина Борзенко привітала колег та розповіла про особливості  організації навчального процесу в Маловільшанській  ЗОШ І-ІІІ ст. № 2   в умовах НУШ. Шестопалова Ірина,  учитель початкових класів Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 розпочала теоретичний блок  з доповіді та презентації  «Використання сучасних  освітніх технологій в освітньому  процесі початкової школи» та «Інтерактивна дошка – сучасні технології в освіті» . 

            Практичний блок розпочався знайомством з учнями 1 класу та їх вчителем Валентиною Вікторівною Соловей. Вчитель створила позитивну атмосферу в класі, налаштувала дітей на активну продуктивну співпрацю. На уроці математики діти за допомогою конструкторів  LEGO складали та обчислювали вирази, розв’язували задачі та вчилися доповнювати задачі запитаннями. Учасники засідання переглянули  фрагменти уроків в 2 класі (учитель Нікіфоренко В.М.) та 4 класі (учитель  Колесник І.В.) з використанням сучасних  педагогічних стратегій та методик «Щоденні 5» та «Джигсоу ІІ». Практичний блок продовжили  учасники засідання, Ірина Олександрівна Шестопалова розказала про технологію «Мнемографіка», завдання за цією технологією виконували вчителі, вони злагоджено працювали в групах та швидко оволоділи новою технологією. Створення ЛЕКБУКІВ на задану тематику було завершальним завданням у практичному блоці.

          В інформаційному блоці керівник педагогічної студії Жанна Шабельна та методист ІМЦ Світлана Роєнко ознайомили з нормативними документами МОН: Про проведення в 2018/2019 н.р. державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну  середню освіту (Наказ МОН від25.01.2019 №59);

сертифікація педагогічних працівників: нормативні документи, програма незалежного тестування фахових знань та умінь вчителів початкових класів, документація до реєстрації, оформлення реєстраційної карти.

       На кінець плідної роботи засідання, були підведені підсумки та вироблені методичні рекомендації. Педагогічному колективу щиро дякуємо вдало організоване та проведене  засідання педагогічної студії.