Організація Товариства Червоного Хреста України провели заняття з педагогічними працівниками та учнями Скребишівського НВО.

Щоб допомогти і врятувати

Статистика свідчить, що за рік в Україні можна було б врятувати 50 000 людей, якби їм вчасно була надана перша допомога.

Саме з ціллю навчити правильно надавати першу домедичну допомогу інструктори  Білоцерківської  міської організації Товариства Червоного Хреста України провели заняття з педагогічними працівниками  та учнями Скребишівського НВО.

В арсеналі інструкторів з першої допомоги є манекен-тренажер для відпрацювання навичок надання правильної серцево-легеневої реанімації. Кожен мав можливість, під пильним наглядом професіонала, навчитися правильно виконувати серцево-легеневу реанімацію, а також дізнатися, в яких випадках потрібно її проводити.

Багато цікавої інформації учасники дізналися про травми, кровотечі, опіки та обмороження: які вони бувають, як їх розрізнити, яка перша допомога надається. Пройшли теми про шокові стани, утоплення, задуху та ін. Заняття мали цікаве комбінування теоретичної інформації з практичними заходами, прикладами з життя.