Зустріч з викладачами та студентами Київського університету імені Бориса Грінченка

10 квітня 2019 року в рамках Року дитини старшокласники та вчителі української мови та літератури Білоцерківщини мали нагоду поспілкуватися з викладачами та студентами Київського університету імені Бориса Грінченка.
Лідери Районної ради дітей Білоцерківщини ознайомили усіх присутніх з діючим проектом “Будь успішним”, головна мета якого – допомогти учням обрати правильний шлях в житті, реалізувати себе як особистість через знайомства та спілкування з успішними людьми різних галузей.
Студенти вишу познайомилися з учнями, обговорили цікаве студентське життя та поділились враженнями від свого навчання і запросили майбутніх випускників вступати до університету. Лідерградівці ж навчили студентів своїх лідерських флешмобів та пісень, а студенти заспівали для всіх гімн університету.

Водночас для учителів був проведений майстер-клас Станіславом Караманом, під час якого учителі Білоцерківщини висловили своє бачення яким має бути підручник з мови та літератури, робочий зошит, зошит для контрольних робіт.
Зустріч буда цікавою, насиченою та плідною. Сподіваюсь, що серед лідерградівців та учнів 9-11 класів у майбутньому ми побачимо абітурієнтів Київського університету ім. Б. Грінченка, майбутніх філологів.

Висловлюємо щиру вдячність викладам кафедри української мови Київського університету ім. Б. Грінченка за зустріч  та популяризацію української мови серед учнівської молоді.

Будь справжнім! Будь мудрим! Будь успішним! Будь! Бо ми – Україна!