Молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» «Allinclusive» 2019

10 квітня 2019 року представники відділу освіти разом з учнями 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району відвідали  молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK» «Allinclusive» 2019, що відбувся у Васильківському професійному ліцеї. Метою фестивалю було у розважальній формі ознайомити учасників з ліцеєм та професіями, сформувати навички спільної діяльності, вміння бути «членом команди». Зустріч розпочалася із гостинного прийому в Book Cafe закладу. З вітальним словом до присутніх звернулася Віра Рогова, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Людмила Постоленко, директор КНЗ КОР «Васильківський професійний ліцей» та Ганна Бондар, заступник директора ліцею, ознайомили учасників заходу з програмою фестивалю та ходом профорієнтаційної розвиваючої КВЕСТ-ГРИ, яка включала в себе проходження 7 станцій: «Міні-готель», «Кухня ресторану», «Майстерня дизайнерів», «Майстерня перукарів», «Швейна майстерня», «Кафе-майстерня» та «Будівельна майстерня».

Під час квесту майбутні випускники за активну участь в кожному етапі мали можливість отримувати купони. Найактивніші учасники, серед яких і учні Білоцерківського району, а саме Олексій Сич з Томилівського НВО та Анастасія Тупчій із ОНЗ Шкарівська ЗОШ, отримали за найбільшу кількість зібраних купонів цінні подарунки: ваучери на безкоштовні майстер-класи в ліцеї та сертифікати на позачерговий вступ до Васильківського професійного ліцею.

Усі запрошені залишилися дуже задоволеними та вдячними організаторам за проведений захід, із морем позитивних емоцій та вражень.