Інструктивно-методична нарада учителів – філологів закладів загальної середньої освіти

17 квітня 2019 року в інформаційно-методичному центрі відділу освіти Білоцерківської РДА  відбулася інструктивно-методична нарада учителів – філологів закладів загальної середньої освіти Білоцерківського району та Фурсівської ОТГ «Про особливості проведення ДПА та ЗНО з української мови та літератури у випускних класах».  Нараду провела  методист  ІМЦ Горохова Л.Я. Вона ознайомила з нормативним забезпеченням проведення навчальними закладами державної підсумкової атестації учнів випускних класів  у системі середньої освіти. Учителі ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Цимбал Т.А. , Сорокотязького НВО Кудрицька Л.А. поділилися власними напрацюваннями щодо підготовки завдань для ДПА  з української літератури.

Також розмова на нараді велася про організацію ДПА у формі ЗНО, правильність оформлення документів та передачу їх до КРЦОЯО.

         Учасники наради отримали вичерпну інформацію щодо особливостей проведення ЗНО та ДПА у 2019  році, обговорили важливі моменти у організації роботи із учнями 9 та11 класів та їх батьками у період підготовки до ЗНО та ДПА.