«1939-1945рр. Пам’ятаємо! Перемагаємо! »

        У сільському клубі та  біля обеліска Слави  пройшли урочисті заходи «1939-1945рр. Пам’ятаємо! Перемагаємо! »,  присвячені Дню Перемоги.

         Пам’ятаємо  тих, хто не повернувся з Другої світової війни: рядових бійців, командирів, жінок, дітей, Небесну сотню і воїнів, які віддали своє життя в боях на сході України.  У їх світлу пам’ять учні нашої школи співали пісні, читали вірші, танцювали флешмоби, молилися за Україну та український народ. Адже на долю України випали важкі випробування.

          Віримо! Нас не здолають вороги ніколи! Ми всі за мир, бо без миру не має майбутнього в нашій вільній Україні. Настав час, коли один каже: «Слава Україні!», а мільйони відповідають: «Героям Слава!»

          Квіти та гірлянду Слави , як символ нашої вдячності і вічної пам’яті  від імені усіх нас, від імені учасників свята було покладено  до Братської могили.

            Крім урочистих заходів учні  упорядкували братські могили, привітали воїнів АТО та волонтерку активістку Майдану, матір двох воїнів АТО Куценко Марію Петрівну з ювілеєм.