Віват, театру!

   15 травня 2019 року у Глушківському навчально-виховному об’єднанні “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок ” сталася справжня подія – прем’єра вистави легенда про матерів ”. Вистава, яку гуртківці підготували як подарунок батькам до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, є результатом творчості вихованців театрального гуртка “Аншлаг”.

    Ось і цього разу вистава, яку підготували юні глушківські театрали, не залишила нікого з присутніх байдужим. Вона вийшла яскравою та захоплюючою. Юні актори грали переконливо і натхненно. Важливо відмітити, що цього року вперше було задіяні у виставі матері Глушківського НВО.

     Вже багато років поспіль над підготовкою вистав у театральному гуртку “Аншлаг” працює дуже дружна команда під керівництвом Зеленського О. Ф..

   Любителям театрального мистецтва було цікаво подивитися, як впевнено трималися юні актори на сцені, навчившись азам акторського мистецтва, майстерності, комунікабельності, розвиваючи свій артистичний смак. Щороку зростає художній рівень, режисерська та виконавча майстерність юних театралів, які об’єднані спільною метою – відродити аматорське театральне мистецтво, знайти та підтримати юні таланти, привернути увагу дітей до чудового світу театру. Юні актори доводять усім, що вони є невід’ємною частиною театрального життя Білоцерківщини.

     Нових творчих злетів вам, юні глушківські театрали!