І етап Тижня безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху  в закладах загальної середньої освіти Білоцерківського району  з 06 по 12  травня пройшов  І етап Тижня безпеки дорожнього руху.

Відповідно до плану та  тематики Тижня класними керівниками  1-11 класів  було проведено ряд  виховних годин на тему: «Знай та виконуй  Правила дорожнього руху» у формі інтерактивної бесіди із застосування фото та відеоматеріалів профілактичної роботи із безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, виконували завдання Світлофора, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання вікторини.

В Розаліївському НВО для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей для батьків  лідерами  шкільного самоврядування  було розроблено спеціальні пам’ятки, які допоможуть батькам правильно роз’яснювати дітям правила дорожнього руху і прививати навички дисциплінованості на вулицях і дорогах.