Вельмишановні випускники, школярі, вчителі, батьки, гості нашого сайту!

Прийміть найщиріші вітання з чудовим й зворушливим святом Останнього дзвоника, що сповіщає про початок прекрасної пори веселих, радісних та цікавих літніх канікул, а випускникам символізує рубіж між  безтурботним дитинством і самостійним життям.

Дорогі випускники! Школа, навчання в ній, безповоротно відпливає в минуле. Зараз перед вами відкриваються двері в новий, незвіданий світ. Сміливо йдіть у майбутнє. Впевнені, Ви з честю витримаєте всі випробування, що випадуть на вашому шляху, збережете і примножите славні традиції школи. Пам’ятайте: де б Ви не були, двері рідного дому завжди відкриті для Вас. Віримо у Вас і всім серцем бажаємо успіху.

Розпочинається пора літніх канікул. Тому Вам, любі друзі-школярі, бажаємо змістовно їх провести та добре відпочити. Повертайтесь у вересні засмаглими, оздоровленими й готовими до нових подорожей у надзвичайно цікаву країну знань.

Висловлюємо особливі слова вдячності педагогам Білоцерківського району за вічний неспокій та високий професіоналізм, педагогічну мудрість і терпіння.

Зичимо всім Вам,  шановні учні, випускники, педагоги та батьки, добра, миру, благополуччя.

З повагою відділ освіти Білоцерківської райдержадміністрації!