Всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора»

В період з 18 червня по 30 червня 2019 року з нагоди проведення ІІ Європейських  Ігор в м. Мінськ (Республіка Білорусь) та підтримки національної збірної  команди України проводиться Всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапора», організаторами якої є ГО «Національний олімпійський комітет України» за сприяння Міністерства  молоді та спорту України.

В рамках розвитку олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу, також приєдналися до церемонії шляхом підняття державного прапору діти, які були охоплені відпочинком у пришкільних таборах закладів освіти Білоцерківського району.

На честь завершення ІІ Європейських Ігор та активізації роботи в Білоцерківському районі щодо поширення ідеалів олімпізму та вшанування уславлених особистостей спорту,  25 червня 2019 року представники відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації взяли участь у церемонії підняття державного прапору та прапору Національного олімпійського комітету України в смт. Терезине.