Проведення методичних нарад працівників освіти Білоцерківського району

Відповідно наказу відділу освіти від 28.08.2019 №240 «Про організацію та проведення методичних нарад працівників освіти Білоцерківського району» 29 серпня 2019 року на базі Піщанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» та Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулись інструктивно-методичні наради у контексті основних принципів Нової української школи для вчителів базових навчальних дисциплін, вихователів ДНЗ, соціальних педагогів, практичних психологів, педагогів-організаторів та заступників директорів з виховної роботи, вчителів початкових класів.

 На нарадах було проаналізовано роботу професійних об’єднань за 2018/2019 н.р. та обговорено особливості організації освітнього процесу в 11 класах навчальних дисциплін:нововведення.

Учасники зібрань ознайомились з планами на новий 2019/2020 н.р. У ході нарад вироблені були методичні рекомендації. Головною ідеєю цих рекомендацій стало формування ключових та предметних кометентностей та реалізація наскрізних змістових ліній на засадах якості та доступності навчального матеріалу.