Засідання стратегічної сесії щодо розвитку освітньої галузі у Білоцерківському районі

Сьогодні відбулося засідання стратегічної сесії щодо розвитку освітньої галузі у Білоцерківському районі до 2027 року.

Учасниками сесії були директори закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району за участю директора департаменту освіти і науки КОДА Віри Рогової, заступника голови Білоцерківської районної державної адміністрації Володимира Толочка,  начальника відділу освіти Білоцерківської РДА Вікторії Бабенко, директора обласного центру дитячої та юнацької творчості Тамари Нестерук та методиста відділу практичної психології та соціальної роботи Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів Людмили Багдасарової.

Засідання стратегічної сесії набуло «неформату» – це не просто офіційна зустріч, а конструктивний діалог. Під час обговорення озвучувалися нагальні питання підготовки закладів освіти до навчального року, упровадження регіональних програм «Сільський учитель» та «Молодий учитель», стимулювання бажання вчителя до самоосвіти і самовдосконалення, матеріально-технічне забезпечення впровадження STEM-освіти, переосмислення діяльності МАН-осередків у закладах освіти та їх переорієнтації на нові освітні технології, готовність учителя працювати в умовах профільної школи, продиктованої вимогами часу.

Питання не просто озвучувалися на загал, а мали бурхливе обговорення, що допомогло сформулювати ключові пріоритети у розвитку освіти району.

Підбиття підсумків пройшло креативно. З пропозицій учасників сесії сплели  «освітянський сніп» – Стратегію розвитку освітньої галузі Білоцерківського району на період 2021 – 2027 років.