Всеукраїнський День Бібліотеки у Розаліївському НВО «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок»

      З 30 вересня  по 02 жовтня 2019 року в Розаліївському НВО «ЗОШ І – ІІІ  ступенів – дитячий садок» був проведений Всеукраїнський День Бібліотеки.   01 жовтня вібулася  посвята у читачі учнів 2-го класу. Діти дізналися, що книга – одне з найбільших див, створених людиною, ознайомились з новими надходженнями художньої літератури, прослухали урок-пораду «Книжка – духовна та матеріальна цінність», прийняли участь в акції «Бережи книгу».

         Для учнів 3-4 класів бібліотекар провела бібліотечний урок «Найкращий у світі Дітун,   машиніст і моторист-  Карлсон», для учнів 5- 8 класів  бібліотечний квест  до Міжнародного Дня захисту тварин «Дивовижний світ тварин».

         Для учнів старших класів були проведені бібліотечні уроки «Найбільші і найцікавіші бібліотеки світу», «Історія виникнення книг». Бібліотекар роздала школярам пам’ятки читача про єдині вимоги щодо збереження підручників. Була проведена загальношкільна акція «Кращий клас по збереженню підручників».

         Цікавою та захоплюючою стала екскурсія до сільської бібліотеки. Працівник бібліотеки розповів юним читачам про значення книг у житті людини, про історію нашого села, провів  цікаві конкурси, вікторини «Казкова розвага», «Сторінками улюблених книг».

      Учні та вчителі із задоволенням прийняли активну участь у конкурсі  закладок  «Чудеса своїми руками».