Семінар-тренінг для вихователів закладів дошкільної освіти «Сучасні діти . Які вони?»

Для підвищення рівня обізнаності та розширення знань  вихователів дошкільних закладів 09.10.2019 року у закладі дошкільної освіти «Калинка» с. Дрозди   було організовано та проведено семінар-практикум «Сучасні діти. Які вони?».

«Ми такими не були», — часто констатують дорослі, коли спостерігають за дітьми. Справді, сучасні діти зовсім не схожі на своїх батьків, бабусь та дідусів. І це — неминучі зміни, що пов’язані з інформаційними технологіями та бурхливими подіями, свідками яких стають діти. Науковці називають їх поколінням Z. Чим же вони такі особливі? З’ясовували сьогодні педагоги під час семінару «Сучасні діти. Які вони?”

Під час семінарського заняття вихователям були запропоновані вправи, метою яких було обговорення повсякденних ситуацій у роботі з дітьми. Усі мали можливість поділитись власним досвідом та дати один одному корисні поради.

Кожен учасник семінару усвідомив, що організовувати освітній процес ефективно — це значить цілісно й у взаємозв’язку застосовувати педагогічні методи та форми роботи, які виправдали себе на практиці та творчо використовувати їх під час розв’язання є першочерговим завданням педагогів.

На завершення семінару-практикуму вихователі отримали методичні рекомендації щодо роботи з дітьми, які потребують посиленої педагогічної уваги та  отримали  практичні рекомендації, як сучасному педагогу взаємодіяти з сучасною дитиною.