Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України»

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної  адміністрації від 01 листопада 2019 року № 282 «Про проведення обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України», 21 листопада 2019 року на базі Інтерактивного військо-патріотичного центру ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» відбулася щорічна обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Герої серед нас: сучасні захисники України», присвячена до Дня Гідності та Свободи.

Конференція проводиться з метою підбиття підсумків обласної пошукової акції «Герої серед нас: сучасні захисники України», національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, розвитку у школярів творчих інтересів до краєзнавства та науково-дослідницької роботи.

Учасниками конференція стали педагоги, учні та вихованці закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної (професійної) освіти області, учасники Революції Гідності та воїни АТО/ООС – близько 120 осіб. Це делегації з 17 районів, 5 міст, 3-х об’єднаних територіальних громад та 2-х закладів професійно-технічної (професійної) освіти області. Білоцерківщину гідно представляв учень 11 класу Піщанського НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.» Ігор Шибецький з роботою «Вони захищали Україну. Старшина Шабельний Олег Юрійович» у секції «Сучасні захисники України».