Семінар-навчання «Школа виховників джур – 2»

На виконання Указу Президента України від 12 червня 2015 року № 334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді», постанови КМУ від 17 жовтня 2018 року № 85 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання», розпорядження КМУ від 22 травня 2019 року  № 352-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») та з метою підготовки громадських активістів, педагогів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» 18-20 листопада 2019 року в м. Обухові відбувся семінар-навчання «Школа виховників джур – 2».

 Білоцерківщину представляли вчителі фізичного виховання та керівники гуртків «Джура» Терезинського НВО та Сорокотязького НВО Максим Багмет та Дмитро Кузьменко відповідно.

Програма обласної школи була надзвичайно насичена та корисна: педагоги не лише обговорювали Нове Положення гри та умови, правила проведення таборувань, стратегію гри «Джура» на нове десятиліття, правила вишколу, формування роїв, а й пройшли майстер-класи з топографії та туристської «Смуги перешкод», з тактичної медицини та долікарняної допомоги, «Впоряд», «Стрільба», «Саперна підготовка» тощо. Педагоги мали можливість поділитися досвідом та отримати нові знання. По закінченні навчання усі отримали посвідки виховників. Так тримати!