Відбулося заняття майстер-класу «Професійна компетентність сучасного учителя музичного мистецтва» з теми «Використання інтерактивних технологій на уроках музичного мистецтва»

      3 січня 2020 року в залі РДА відбулося заняття майстер-класу для вчителів музичного мистецтва з теми «Використання  інтерактивних технологій на уроках музичного мистецтва».

Заняття провела вчитель музичного мистецтва Маловільшанського  НВК  Сапожнік Марина Панасівна, яка в своїй презентації наголосила, що сучасні уроки музичного мистецтва  уроки  цілісного розвитку дитини – інтелектуального, духовного, емоційного. Уроки насиченої і цікавої роботи, уроки мотивуючі до заглиблення у мистецтво, уроки індивідуального розвитку кожного його учасника.  В практичній частині заняття Марина Панасівна поділилася досвідом роботи з використання інтерактивних технологій на уроках музичного мистецтва: об’єднала учасників заняття у дві групи, створила комфортний емоційний настрій за допомогою сніговичків та вправою «Знайомство»,за умовою вправи необхідно проплескати ритмічний малюнок свого імені.

Були проведені  інтерактивні вправи на вдосконалення музичної грамоти: «Веселий звукоряд», «Впіймай помилку», «Чарівний мікрофон», «Клубочок думок», «Дерево»,інсценівка музичного твору.  Дуже сподобалась учасникам заняття музична композиція Євгена Хмари,молодого композитора та виконавця і   аналіз твору за допомогою кубика Блума та багато інших цікавих вправ.

Закінчилося заняття підведенням підсумків та виробленням методичних рекомендацій. Учасники засідання подякували  Марині Панасівні за змістовне  та емоційне заняття і професіоналізм.