Майстер-клас «Пластилінова казка»

9 січня 2020 року відбувся майстер-клас  «Пластилінова казка» для вчителів трудового навчання,образотворчого мистецтва, мистецтва. Керівник районного методичного об’єднання Задоненко Ольга  провела для колег майстер-клас роботи з пластиліном.

   Пластилін – один з найулюбленіших матеріалів для  творчості. З його допомогою легко виходять різні фігурки, а самі заняття ліпленням сприяють розвитку дрібної моторики, а відповідно й мови дітей. Виявляється, з нього можна не тільки ліпити – можливості цього матеріалу для творчості цим не обмежуються! Пластилінографія – новий вид декоративно-прикладного мистецтва, що поступово набирає обертів, дехто навіть вважає цей вид творчості наближеним до живопису. Аплікації і вироби з пластиліну – відмінна можливість  долучити  дітей до світу прекрасного. Це досить веселий та захоплюючий процес, а іноді просто необхідне заняття – воно допомагає розвинути уяву та фантазію.

Сьогодні на майстер-класі  робили об’ємну аплікацію , вийшли  цікаві роботи  з пластиліну  скатаного маленькими кульками  і  джгутиками-ковбаскам. Крім розвитку  дрібної моторики, уяви, фантазії – ця робота вимагає урівноваженості, зосередженості  та уваги.

 Всі учасники засідання справилися з завданням та отримали задоволення від спілкування та виконаної роботи.