Семінар- практикум вихователів дошкільних відділень НВО та НВК

5  лютого 2020 року у Биковогребельській філії  проведено семінар- практикум для вихователів дошкільних відділень НВО та НВК   „Ейдетика як засіб розумового розвитку дошкільнят”.

У ході семінару вихователі мали змогу переглянути заняття з використанням вправ ейдетики,  проведеного вихователем різновікової  групи Надією Однорог, де діти вчилися розмірковувати, формувати та обґрунтовувати свій асоціативний вибір, розвивати мовленнєву компетентність, психологічну базу для мовлення (уважність, сприйняття, пам’ять, мислення).

Методист РМЦ Любов Бойко  ознайомила  педагогів із сучасними вимогами до організації освітнього процесу у закладах дошкільної освіти, а також про впровадженню ейдетики в систему роботи вихователя.

 Керівник РМО  Алла Дмитрук    ознайомила педагогів з теоретичними аспектами ейдетики (презентація) як однієї з сучасних здоров’язберігаючих технологій навчання та провела майстер-клас з даної теми. Педагоги мали можливість відчути позитивний вплив вправ ейдетики як системи, методу, інструменту навчання та ключової форми взаємодії педагога і дитини, на розвиток мовлення, мислення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA