Педстудія вчителів математики

06 лютого 2020 року на базі Пилипчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбулося засідання педагогічної студії  на тему «Особистісно-орієнтований підхід до навчання – один із засобів формування ключових компетентностей». Відкритий урок математики у 5 класі на тему: «Звичайні дроби.

Розв’язування задач та вправ» провела вчитель математики Пилипчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Оксана Ткалич на високому методичному рівні з використанням інноваційних, інформаційних технологій та впровадженням таких наскрізних змістовних ліній як «Екологічна безпека та сталий розвиток» «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека».

 Цікаву інформацію про запровадження наскрізних змістовних ліній, як відображення провідних соціально й особистісно значущих ідей, що послідовно розкриваються у процесі навчання і виховання підготувала Катерина Соцька (Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ступенів). Тренінг «Особистісно-орієнтований підхід при підготовці учнів до ДПА, ЗНО та районного ТЮМ «Інтелектуальний олімп» провели для вчителів Надія Кравченко – методист РМЦ і Валентина Онопрієнко – керівник РМО, вчитель математики ОНЗ»Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

На завершення було здійснено обговорення виступу, практичного тренінгу, відкритого уроку та разом із учасниками педстудії вироблено методичні рекоме6ндації з даної теми.