Відбулося засідання педагогічної студії вчителів музичного мистецтва «Компетентнісний підхід до навчання»

10 лютого 2020року  на базі Фастівського НВО  відбулося засідання педагогічної студії вчителів музичного мистецтва  «Компетентнісний підхід до навчання». Тема засідання : «Розвиток морально-духовної, творчої та інтелектуально розвиненої особистості в умовах реформування освіти».

Сергій Кандзьоба, вчитель музичного мистецтва  Фастівського НВО, наголосив, що  сучасна молодь – це наше майбутнє,  цілісна особистість, усебічно розвинена, здатна до критичного мислення, патріот з активною позицією, який діє згідно з морально-етичними принципами, і здатний приймати відповідальні рішення,поважає гідність і права людини і вчителі  предметів естетичного циклу  покликані виховати та розвивати   особистість з високоморальними і духовними цінностями. У своїй доповіді з презентацією Сергій Григорович спирався на основні положення  Концепції розвитку освіти.

Підтвердженням  теоретичних положень навчання і виховання  особистості учнів було виконання учнями Фастівського НВО музичних творів сучасних  українських композиторів про збереження  традицій нашого народу, велич просторів України.

 На засіданні педагогічної студії велику увагу було приділено вдосконаленню майстерності вчителів музичного мистецтва району: об’єднавшись у три групи вони складали міні-конспекти уроків, аналізували музичні твори, які сприяли розвитку  морально-духовної, творчої та інтелектуально розвиненої особистості.

В рамках педстудії, керівник РМО Оксана Овчаренко і вчитель Чупирянського НВО Віктор Кириленко провели  майстер-клас «Використання українського музичного інструмента сопілки на уроках,в позакласній та гуртковій роботі».

На кінець роботи  були підведені підсумки  засідання педагогічної студії та вироблені методичні рекомендації.