Семінар-практикум на тему: “Ефективне використання відео та аудіо матеріалів, командних видів діяльності для пришвидшення процесу вивчення та запам’ятовування лексики і заохочення учнів до навчального процесу”.

4 березня на базі Терезинського навчально-виховного об’єднання “ЗОШ І-ІІI ступенів – дитячий садок” відбувся семінар-практикум на тему: “Ефективне використання відео та аудіо матеріалів, командних видів діяльності для пришвидшення процесу вивчення та запам’ятовування лексики і заохочення учнів до навчального процесу”.

Вчителі відвідали урок англійської мови  у 6 класі “Прогулянка по Лондону”, на якому вчитель Велетнюк Анна Андріївна показала, які форми і методи роботи вона використовує для мотивації учнів щодо вивчення мови і результативності процесу навчання.

Після обговорення уроку вчитель провела практичне заняття з учителями району на тему: “ Застосування інтернет-сайтів на уроках англійської мови”, протягом якого вони вчились оволодівати новітніми техноресурсами для застосовування іх в своїй роботі. На основі проведених практичних занять були розроблені методичні рекомендації.