Майстер-клас Світлани Олейнікової для вчителів математики

  05 березня   2020 року відбувся майстер-клас учителя математики (старшого вчителя) Терезинського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Олейнікової Світлани Вікторівни з теми: «Моделювання і шляхи реалізації компетентнісного уроку з математики в розрізі вимог НУШ»  для вчителів математики Білоцерківського району. Методист РМЦ Надія Кравченко звернулась із вступним словом до присутніх і ознайомила їх з планом роботи.

Під час проведення майстер-класу Світлана Олейнікова поділилася своїм досвідом роботи і провела тренінг для  учасників майстер-класу з даної теми. Також в 5 класі відбувся відкритий урок на тему: «Розв’язування текстових задач» з використанням інформаційних та інтерактивних технологій, які сприяють  формуванню ключових компетентностей  учнів. Учасники майстер-класу поділились своїм досвідом із розвитку критичного мислення на уроках математики.

       В кінці засідання відбулося обговорення майстер-класу та вироблення методичних рекомендацій щодо розвитку критичного мислення, як однієї складової математичної і соціально-ціннісної компетентностей, а методистом РМЦ,  Надією Кравченко, зроблений підсумок роботи та вручений «Сертифікат» районного методичного центру відділу освіти Білоцерківської РДА Світлані Олейніковій – тренеру професійного майстер-класу для вчителів математики.