Спортивне свято на Білоцерківщині

         06 березня на базі Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 за підтримки Білоцерківської районної держаної адміністрації, відділу освіти Білоцерківської РДА відбулося спортивне свято, а саме відкриття відділення стрільби з лука.

         З вітальними словами на свято завітали почесні гості: виконуючий обов’язки голови Білоцерківської районної державної адміністрації Володимир Толочко, який побажав подальшого розвитку та популяризації спорту на Білоцерківщині, вручив лук директору Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганні Яценко.

        Начальник відділу освіти Білоцерківської РДА Вікторія Бабенко з найкращими побажаннями привітала учасників заходу і вручила лук директору Маловільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Ірині Борзенко, а також відзначила кращого лучника, вихованця Білоцерківської районної ДЮСШ Олександра Солодкого, вручивши йому лук, та лук тренеру-викладачу ДЮСШ Григорію Пташнику, побажавши спортивних злетів до олімпійських вершин.

         Учасники свята зробили загальне фото для історії і розпочався відкритий Турнір із стрільби з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня 8 березня. Переможцями та призерами турніру у юнаків стали:

– перше місце здобув Максим Петровський,

– друге у Максима Голуба,

– третім став Олександр Яковенко.        

У дівчат перше місце здобула Аліна Тищенко (тренер-викладач ДЮСШ Віктор Горчинський), друге місце посіла Уляна Пастух (тренер-викладач ДЮСШ Григорій Пташник).

        Переможців та призерів змагань нагородила пам’ятними дипломами директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко.