В ОЗО «Шкарівський академічний ліцей» проходив Всеукраїнський Тиждень дитячого читання дистанційно.

З  23 березня по 28 березня  2020 року в ОЗО «Шкарівський академічний ліцей» проходив Всеукраїнський  Тиждень  дитячого  читання дистанційно.

Протягом Тижня  проведено багато цікавих заходів, акцій, конкурсів, флешмобів, у яких учні показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Були проведені акції: «Читаюча родина – читаюча країна», створення учнями 5-10 класів відеороликів  про те, що і як  читають вдома наші любі сім’ї; фотовиставка #«Читаємо.Малюємо.Всім розповідаємо», учням  1-4 класів було запропоновано намалювати ілюстрацію до своєї улюбленої книжечки, зробити  фото і з допомогою батьків виставити на сайт ліцею; конкурс буктрейлерів за програмовими творами, прочитаними в цьому навчальному році, для учнів 7-9класів; відеофлешмоб  «Щастя_приходить у дім, де чути дитячий сміх», ми запропонували учням 1-11 класів створити відеоролик читання гуморески, байки, усмішки; «Мандрівка творами Всеволода Нестайка», учням 5-6 класів підготувати презентацію, присвячену  90-річчю письменника; відеовідгук «Я раджу прочитати, тому що…», створення презентацій, відеовідгуків на свій улюблений твір, книгу учнями 10-11 класів.

Для всебічного розвитку та виховання в учнів любові до читання були показані фільми, зняті за мотивами книг авторів української літератури; показ відео присвяченого 90-річчю з дня народження Ліни Костенко «Письменниця, що мріяла стати льотчицею» – 5 цікавих фактів про Ліну Костенко» для учнів 1-11 класів; відеоролик «Новинки-цікавинки для наших читачів. Книги корисні, коли їх читають» для учнів 4-11 класів; відеоекскурсії «Книга-мандрівка. Україна» для учнів 5-11 класів; відеоінформація «Корисні підказки.» для учнів 1-6 класів; відеоролик про правила поводженя з книгою для учнів 1-11 класів.

Учні з задоволенням підтримали всі заходи, які ми запропонували.. Всі учні, які прийняли участь у заходах будуть нагороджені грамотами, подяками за активну участь у житті ліцею.