Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Ось і прийшов до завершення 2019 /2020 навчальний рік. Цей рік був непростий як для учнів, педагогів так і для батьків. Я дякую кожному із Вас за ту співпрацю. Творчість, креативність, за допомогою якої ми з Вами успішно завершили навчальний рік.  Останній дзвоник і нехай «онлайн» – це своєрідний щабель до успіху.

Дорогі випускники! Дитинство – щаслива й радісна планета, кожному з нас доводиться бути на ній лише раз, а далі – нове, доросле життя, в якому необхідно самостійно приймати відповідальні рішення, що стосуються власної долі й долі всієї країни. Ви – молода генерація, яка народилася й виросла у незалежній державі. Попереду у вас нові вершини та досягнення. Наполегливі  й цілеспрямовані, з почуттям власної гідності, будьте впевненими у своїх силах, прагніть більшого й досягайте поставленої мети – і ви станете по-справжньому успішними та щасливими.

Шановні друзі! Вірю, що ніякі виклики сучасного світу не зможуть посіяти у ваших душах зневіру у власних силах і збити з обраного шляху!

Впевнена, невдовзі ми виграємо цей бій з «невидимим ворогом», і тоді обов’язково зустрінемося  у шкільних родинах, потиснемо руки, обіймемося і скажемо всі ті теплі слова, які не змогли сказати наживо.

Глибоко вдячна педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою,

начальник відділу освіти Вікторія Бабенко!