Міжнародний день чистих берегів – 2020

Щорічно, у 3-ті вихідні вересня більшість країн світу проводять екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів». Цей екологічний захід  започатковано  у 1986 році та з кожним роком він набуває все більшої популярності. Зокрема, цього дня проводиться прибирання на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу, адже проблема засмічення набрала глобальних масштабів.  Щодня ми озираємось і бачимо навколо себе дерева, трави, квіти, птахів, комах, тварин. Це все природа. ЛЮДИНА – частина її. Але у людини є можливість змінювати природу.

Найактивніші та небайдужі учні Поправського НВО, Потіївського НВО, Острійківської ЗОШ І-ІІІ ст, Маловільшанського НВК, Яблунівського НВК, Пилипчанського НВК та Чупирянського НВО активно долучилися до екологічної акції-челенджу#ЯПрибрав-ТвояЧерга2020 #EUBeachCleanup.

Учні Поправського НВО організували прибирання узбережжя місцевого ставка «Золотий короб» громадської організації села Поправка, а вихованці екологічного гуртка розробили та розклеїли пам’ятки для місцевих жителів та гостей села, які розмістили біля території ставка.

 Учні Пилипчанського НВК, Острійківської ЗОШ І-ІІІ ст. долучилися до екологічної акції та організували прибирання на узбережжі річки. Також учні молодшої ланки переглянули мультик про те, як сміття шкодить морям і річкам. Учні Потіївського НВО, Чупирянського НВО та  Маловільшанського НВК активно долучилися до челенджу та організували прибирання біля ставка  своїх населених пунктів.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до екологічної акції та організувати прибирання на узбережжях річок, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів світу. Будьмо ЕКосвідомими!