Напередодні Дня дошкілля у Білоцерківському районі відбулося урочисте свято

Професія вихователя  вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. У цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство і доля кожної дитини залежать від мудрості вихователя.

Напередодні  Дня дошкілля  у Білоцерківському районі  відбулося урочисте свято. Із Днем дошкілля працівників «наймолодшої» освітянської ланки привітали  голова райдержадміністрації Людмила Мерзлюк  голова районної ради Володимир Шевченко,заступник  голова районної ради  Володимир Толочко,  керуюча  справами райдержадміністрації Ольга Кучер. Вони зазначили, що бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від майстерності та професіоналізму, терпіння і мудрості кожного працівника дошкільного закладу, уваги до унікального і своєрідного  внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – маленьке життя і наша надія.

За плідну творчу працю, за щоденно віддане тепло своїх сердець дітям та з нагоди професійного свята – Дня дошкілля колективи  дошкільних навчальних закладі та дошкільних відділеннь  навчально-виховних об’єднань та  комплексів   були нагороджені подяками Білоцерківської районної держаної адміністрації та Білоцерківської районної ради. З побажаннчми успішного втілення творчих ініціатив, продуктивної енергії для вдосконання  дошкільної освіти Білоцерківщини натхнення від посмішок дошкільнят та партнерської взаємодії з родиними. Працівники дошкільних закладів району вдячні за яскраві емоції  та привітання які подарував  завідувач сектор культури,молоді та спорту Роман Бичек та учні закладів освіти.