Шановні колеги-позашкільники!

Хай до всіх це твердження долине,
І нікого вже не полиша:
Школа – розум і знання дитини,
Позашкілля – це її душа!

Любі позашкільники, зі святом!
Вам за працю вдячні діти всі,
Бо таланти вмієте плекати
В доброті, турботі і красі!

 ©Віра Гутник

Шановні колеги-позашкільники!

Щирі вітання з нагоди професійного свята – Днем позашкілля! 

Позашкільна освіта – невід’ємний складник освіти, що охоплює мільйони українських дітей, які розвивають свої здібності, таланти й готуються до майбутньої професії завдяки тисячам самовідданим педагогам закладів позашкілля.

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість,  яка має свій особливий талант, заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва. Гуртки та спортивні секції допомагають нашим дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь. Саме до Вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно й корисно.

Висловлюю щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання. Дай Боже Вам на життєвому шляху гарних людей, допитливих дитячих очей, гідних умов та достойної оплати праці, натхнення в трудах! Міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, миру та достатку!

З повагою начальник відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації  –  Вікторія Бабенко