20 жовтня 2020 року, з робочим візитом відвідали Білоцерківщину Василь Володін, Олександр Скляров, Жанна Осипенко, Людмила Мерзлюк, Володимир Шевченко, Володимир Толочко, Ольга Кучер та Вікторія Бабенко

Сьогодні, 20 жовтня 2020 року, з робочим візитом відвідали Білоцерківщину Василь Володін, голова Київської обласної державної адміністрації, Олександр Скляров, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації, Жанна Осипенко, в.о. директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, Людмила Мерзлюк, голова Білоцерківської районної державної адміністрації, Володимир Шевченко, голова Білоцерківської районної ради, Володимир Толочко, заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації, Ольга Кучер, керівник апарату Білоцерківської райдержадміністрації, та Вікторія Бабенко, начальник відділу освіти Білоцерківької РДА. Під час свого візиту представники Київської обласної державної адміністрації та Білоцерківської районної держадміністрації відвідали опорний заклад освіти – освітній округ «Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти». Гості мали змогу поспілкуватися з Михайлом Вовком, представником фірми-підрядника, що проводила ремонтні роботи по капітальному будівництву, зокрема утепленню фасаду приміщення закладу освіти. Директор ліцею Олег Крутаков ознайомив присутніх із діяльністю закладу, зокрема зосередив увагу на тому, що ОЗО Шкарівський академічний ліцей – це сучасний заклад у системі освіти Білоцерківщини, який задовольняє потреби у здобутті загальної середньої освіти на рівні державних стандартів на основі державно-громадської взаємодії з урахуванням сучасних тенденцій розвитку галузі освіти та потреб громади; спрямовує роботу педагогічного колективу на підвищення якості і результативності освітнього  процесу в умовах реалізації нових Державних стандартів; створює належні умови для гармонійного розвитку і реалізації здібностей учнів засобами особистісно орієнтованого та діяльнісного підходів до навчання, формування здоров’язберігаючого середовища; удосконалює інформаційно-навчальне середовище, запроваджує новітні інформаційні технології у навчальний процес, систему тестового оцінювання рівня навчальних досягнень учнів, автоматизацію управління закладом; розвиває творчі здібності, підтримує обдарованих учнів. Це лише частина тих завдань, які реалізовує заклад у свій діяльності. Гості мали змогу пройтися навчальними кабінетами, побачити, де реалізується «політика» позашкілля.

На сьогодні у закладі навчається  472 учні. Для реалізації освітніх завдань використовується 19 навчальних кабінетів (також функціонують дві цифрові лабораторії і комбінована майстерня, спортивний зал, зали для занять хореографією та греко-римською боротьбою.)

У ліцеї працюють 19 гуртків та спортивних секцій.

За останні 4-5 років було залучено понад 6 млн грн. інвестицій, вкладених в ремонтні роботи, оновлення матеріальної бази та оздоровлення учнів.

Окрім цього представники облдержадміністрації та райдержадміністрації мали змогу побачити як реалізується у районі навчання дітей з особливими освітніми потребами, відвідавши КУ «Білоцерківський районний інклюзивно-ресурсний центр», з умовами роботи якого ознайомила Олена Павлусь, в.о. директора центру. Продемонстрували присутнім і роботу обладнання для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, показали фрагменти корекційно-розвиткових занять.