Звіт про проведення планової педагогічної студії вчителів фізики та астрономії

Звіт про проведення планової педагогічної студії вчителів фізики та астрономії «Формування ключових компетентностей учнів у процесі реалізації навчальних програм інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти» (керівник Давиденко Г.П., вчитель фізики Поправського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»).

30 жовтня 2020 року відбулося планове засідання педстудії проведено у формі-онлайн-конференції з використанням платформи Zoom. Заслухали та обговорили такі питання:

  1. Програмне забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки». (Кумайгородський В.В.)
  2. Навчально-методичне забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки». (Давиденко Г.П.)
  3. Вироблення методичних рекомендацій для поступової реалізації навчальних программ інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти.
  4. Додаткові питання:

– Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році: дати проведення олімпіад з фізики та астрономії, члени комісій.

– Про участь команд шкіл Білоцерківського району у Всеукраїнському Інтернет-турніру із природничих дисциплін. 


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ  учасників педагогічної студії вчителів фізики та астрономії з питання

«Формування ключових компетентностей учнів у процесі реалізації навчальних програм інтегрованого курсу «Природничі науки» (керівник Давиденко Г.П.).

  1. Опрацювати Державний стандарт повної загальної середньої освіти затверджений  Постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 30.09.2020 року.
  2. Ознайомитися з матеріалами Всеукраїнського експерименту за темою

 «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти», який розраховано на 2018 – 2022 роки, розміщені на сайті https://ele.zp.ua/sites/nature .

  • Ознайомитися типові освітні програми, які

до 31 грудня 2020 р. розробить  та затвердить Міністерство освіти і науки розробити для учнів закладів загальної середньої освіти.

  • Взяти участь у складанні освітніх програм своїх навчальних закладів і подати до них свої пропозиції щодо викладання фізики.

Звіт підготував координатор роботи вчителів фізики та астрономії Білоцерківського району Кумайгородський В.В.