Підсумки тижня української культури і мови

12З 6 по 10 листопада в закладах освіти району проводився тиждень української культури, складовою якого стали заходи, присвячені  українській мови та писемності.

Учні та вчителі взяли участь у написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Важливою подією стало урочисте відкриття пам’ятної  дошки видатному українському письменнику-шістдесятнику, кінорежисеру, громадському діячу, лауреату Шевченківської премії Миколі Степановичу Вінграновському 7 листопада у Шкарівській ЗОШ I-IIIступенів.

У більшості шкіл педагоги проводили акції, інтелектуальні ігри, екскурсії. У Розаліївському НВО відбулася учнівська конференція «Джерела походження української мови». У Іванівському НВК пройшов конкурс на найкращий національний костюм. У Малоантонівському НВО оформили виставку книг «Мова – диво калинове». У Фурсівській ЗОШ відбулося засідання круглого столу «За Україну, за її мову». У Чепеліївському НВК протягом тижня проходила акція « Скажи «Ні!» просторічній лексиці». Діти брали участь у  заходах I туру Міжнародного конкурсу з Української мови імені Петра Яцика.

Усі заходи були організовані з метою підтримки та розвитку державної мови та культури як духовного потенціалу нації.