Незвичайні пригоди в «Лісовій школі»

Незвичайні пригоди  і цікаве навчання чекають на вихованців  «Лісової школи»,  яка гостинно відкрила свої двері 28 листопада 2017 року.

«Лісова школа» –  навчальна база для членів  учнівського  лісництва  опорного навчального закладу Шкарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Формування справжнього охоронця й працьовитого господаря лісу рідного краю та екологічно свідомої особистості з природоохоронним світоглядом і поведінкою є стратегічною метою діяльності учнівського лісництва. Необхідною умовою досягнення цієї мети є тісна співпраця із багатьма партнерами, серед яких Томилівське  лісництво  ДП «Білоцерківський лісгосп». – головне базове підприємство і партнер для школи, її учителів та школярів.

Відкриття «Лісової школи» провели співзасновники учнівського лісництва, виконуючий  обов’язки директора ДП «Білоцерківський лісгосп» Гринчій В.П., директор Шкарівської ЗОШ Крутаков О.В та організатор заходу   лісничий Томилівського лісництва Костянюк А. Б.

«Учнівські лісництва є перевіреною і найбільш дієвою формою залучення учнівської молоді до охорони природи та підготовки майбутніх кадрів лісового господарства», – переконаний   Гринчій В. П.

«Вони виховують у дітей дбайливе ставлення до природи, розширюють і поглиблюють знання у галузі природничих наук, дають практичні уміння та навички ведення роботи в лісовому господарстві» – додав Костянюк А.Б.

Крутаков О. В.   подякував за співпрацю, а учням дав настанову: ставитися  до лісу не інакше, як до храму природи,  плекати його  і руками,  і серцем.

Наставники Губрій А. В., інженер-лісопатолог, Губрій О. В., керівник гуртка «Юні лісівники» передаватимуть свій професіоналізм, досвід та любов до лісу юнакам і дівчатам, які невдовзі стануть гідними послідовниками своїх учителів та оберуть цікаву і  благородну  професію лісівника.

Після урочистостей  учням були вручені солодкі гостинці та проведена екскурсія  територією Томилівського лісництва.